Ecomax | Adahan Petrol

Ecomax

EcoMax Eurodiesel : Tasarrufta Yüksek Performans

EcoMax Eurodiesel ile yakıt ekonomisi, güç artışı, daha uzun motor ömrü, daha sessiz sürüş gibi faydaların yanı sıra, düşük emisyon değerleri ile çevre korumasına da katkıda bulunuyor.

Ecomax Eurodiesel, katkısız sıradan yakıt kullanılması durumunda motorda oluşan kalıntıları hızla temizliyor. Düzenli kullanıldığında, yakıt ekonomisi sağlamasının yanı sıra, güç artışı ve uzun motor ömrünü sunuyor. Daha sessiz ve keyifli bir sürüş elde ediliyor, düşük emisyon değerleri ile çevre korumasına da katkıda bulunuyor. Ecomax Eurodiesel’in özellikleri ve sağladığı faydalar;

  • Yakıt Ekonomisi : Araç enjektörlerinde oluşan kirlenmeye bağlı araç daha fazla yakıt tüketir. Enjektörler ne kadar kirlenmiş ise enjektörlerden hava geçişi o kadar azalır. Hava-yakıt dengesi bozulur. Bu da aracın daha fazla yakıt tüketmesine sebep olur. Ecomax Eurodiesel kullanımı ile enjektörlerin temizlenmesi ve dolayısı ile de yakıt ekonomisi sağlanır.
  • Güç Kazanımı : Enjektörlerde meydana gelen kirlenmeye bağlı olarak oluşan güç kaybı Ecomax Eurodiesel ile azaltılır. İlk günden itibaren kullanılmaya başlandığında %2’lik güç kaybı oluşurken, Ecomax Eurodiesel kullanılmayan motorlarda ayni süre için oluşan güç kaybı %8 seviyelerine ulaşmaktadır.
  • Zararlı emisyon gazlarında azalma: Emisyon miktarları aracın akaryakıt tüketimi ile doğrudan ilişkilidir. Ecomax Eurodiesel kullanımı ile yakıt ekonomisi sağlanırken düşük emisyon değerleri ile çevre korumasına da katkıda bulunulur.
  • Köpüklenmeyi önleme. Köpüklenme yakıt tankının dolum süresini uzatmakta, yakıtın dolum esnasında çevreye sıçramasına yol açmaktadır. Köpük miktarı katkısız yakıta göre çok daha düşük ve ayni zamanda köpüğün yok olma süresi katkısız yakıta göre çok daha kısadır.
  • Korozyon önleme. Katkısız yakıt kullanımı ile aracın yakıt aksamında zamanla korozyon oluşur. EcoMax Eurodiesel korozyon miktarını ciddi anlamda azaltmaktadır.

Diğer Hizmetlerimiz