Kurumsal | Adahan Petrol

Kurumsal

Adahan Petrol’e hoş geldiniz.

Kadoil adı altında hizmete başladığımız Adahan Petrol olarak bizim önceliğimiz mutlu müşterilerdir.

Aile sıcaklığını bulabileceğiniz güler yüzlü ekibimizle size hizmet vermekten mutluluk duyarız. AYDIN ilinin Kuşadası ilçesinde bulunan son sistem, son teknolojiden yararlanan ADAHAN PETROL olarak biz tasarrufta yüksek performans sunuyor ve tüm bu güler yüzümüz ile büyümeye devam ediyoruz.

Sağlık

Faaliyetlerimizi insana ve çevreye zarar vermeden sürdürmeyi hedefleyerek, aşağıdaki prensipleri hem kurum hem de çalışanlarımız olarak benimsedik ve uygulamaktayız. Bünyemizdeki tüm çalışanlar, organizasyonun bütün aşamalarında iş sağlığı, emniyet ve çevre konularındaki sorumluluklarının bilincindedir.

Emniyet

Personelimizi, müteahhitlerimizi sürekli eğiterek yüksek iş emniyeti bilincini sürekli tutarız, tüm çalışmalarda iş emniyetini ön planda tutar ve aktif S.E.Ç kültürünün yerleşmesini sağlarız. Çalıştığımız tüm kişi ve kuruluşların, üçüncü şahısların sağlık ve emniyeti son derece önemlidir.

Çevre Politikası

Enerjiyi verimli kullanır, atıklarımızı en aza indirip çevreye zarar vermeyecek şekilde imha ederiz. Çevreye zarar vermemek, insanların sağlığını korumak ve kazaları oluşturmamak ana hedeflerimizdir.

"Daha çevreci, daha ekonomik"

~ ADAHAN PETROL

Bizi Takip Edin...